Iwona Nawara

Specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania.

Trener psychoonkologii. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Współorganizator i wykładowca na studiach podyplomowych „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” MCKP UJ i Dyrektor Centrum Psychoonkologii Unicorn. Od 1995 r. pracuje z pacjentami onkologicznymi stosując metody i techniki Rational Behavior Therapy. W roku 2013 była jednym z organizatorów szkolenia RTZ prowadzonego przez twórcę tej metody – Profesora Maultsby’ego.

O nas:

Stowarzyszenie UNICORN od 20 lat pomaga chorym na nowotwory i ich bliskim w rehabilitacji psychofizycznej po rozpoznaniu choroby, przez cały proces leczenia, a także po nim. Jest zaliczane przez Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne do grona prekursorów opieki psychoonkologicznej w Polsce jako „organizacja rzetelna i wiarygodna, która z pasją, oddaniem i dużym potencjałem merytorycznym organizuje pomoc skierowaną do chorych onkologicznie i ich rodzin”.

Członkami założycielami Stowarzyszenia oraz Ambasadorami  Centrum Psychoonkologii są Państwo Barbara i Jerzy Stuhrowie.

Od pięciu lat Stowarzyszenie prowadzi pierwsze w Polsce stacjonarne Centrum Psychoonkologii Unicorn. W tym miejscu dzieci i dorośli chorujący na nowotwory uczą się zdrowego myślenia, akceptowania swoich ograniczeń, radzenia sobie z lękiem i innymi niepożądanymi emocjami oraz wspomagania swojego organizmu w procesie zdrowienia.

Więcej informacji: www.unicorn.org.pl

Warsztat 2: Racjonalna Terapia Zachowań i jak ją wykorzystać w biznesie – pierwszy krok

DATA: 09.04.2019
GODZINA: 10:00 – 16:00
MIEJSCE: DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE – PUŁAWSKA 457, WARSZAWA

Wszyscy prelegenci