Joanna Kolenda

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego z dwudziestodwuletnim doświadczeniem zawodowym. Lion Fitness dla biznesu.

Ścieżka zawodowa prowadziła od psychologa klinicznego w szpitalu psychiatrycznym, poprzez trenera wewnętrznego i wsparcie rozwojowe dla kilkusetosobowego zespołu sprzedawców w międzynarodowym koncernie, trenera, asesora, konsultanta i Kierownika projektów w firmie doradczej, aż po Dyrektora Pionu Biznesowego w korporacji, od 2013 szefowa Instytutu Diagnozy. Wieloletni trener i konsultant w wielu obszarach ZZL. Menedżer wielu programów, projektów szkoleniowych i doradczych, autorka programów rozwojowych dla trenerów, asesorów i konsultantów, opiekun młodszych trenerów i konsultantów. Twórca, asesor i uczestnik procesów diagnozy, rekrutacji, selekcji oraz tworzenia ścieżek kariery. Współautor i autor narzędzi diagnostycznych indywidualnych, organizacyjnych i społecznych. Autor wielu narzędzi psychometrycznych, w tym certyfikowanego Testu Zintegrowanej Osobowości (TZO). Twórca pierwszych studiów podyplomowych dla asesorów na SWPS. Autor i konsultant merytoryczny cyklu videoszkoleń z zakresu rekrutacji, diagnozy oraz selekcji dla INFOR. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu Oceny i Rozwoju Pracowników na SWPS, Politechnice Gdańskiej, a także studiów podyplomowych w zakresie Rekrutacji i Selekcji oraz MBA w zakresie Zarządzania Karierą, w Akademii im L. Koźmińskiego, a także Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Współpracownik redakcyjny pism Personel i Zarządzanie, Przedsiębiorca.eu oraz Businessman Today.

Równolegle, prezes działającej od 2006 roku Fundacji Wemenders zajmującej się edukacją, wsparciem i pomocą osobom z depresją i ich bliskim.

Zapraszam na prelekcję:

Lionfitness dla biznesu – to holistyczny program podnoszenia jakości życia osobistego oraz zawodowego pracowników.

 

 

 

Wszyscy prelegenci