Maciej Ciechanowski

Ekspert ds. Innowacji i Społecznej Odpowiedzialności w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A., laureat Certyfikatu Menadżera Promocji Zdrowia w Pracy.

Od ponad 20 lat związany z przemysłem farmaceutycznym. Od zawsze zorientowany na propagowanie zdrowego stylu życia. Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu POLPHARMA w którego działaniach statutowych są popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania wśród pracowników firmy i ich rodzin. Organizator wielu konkursów i zawodów sportowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.
W ramach obowiązków zawodowych zaplanował, wdrożył i przeprowadził wiele inicjatyw prozdrowotnych w zakładzie pracy, wśród których można wymienić: Szkołę Zdrowych Pleców, Nie Rzucaj Bo Wróci – skutecznie pozbądź się nałogu tytoniowego, Program Świadomego Odżywiania.
Po godzinach organizator rajdów rowerowych Polpharmowy potop rowerowy, Spływów kajakowych, i innych aktywności.
Z zamiłowania psychodietetyk, trener rozwoju osobistego prowadzący własny gabinet dietetyczny w którym wykorzystuje narzędzia zaadaptowane z przemysłu (KAIZEN, LEAN, SMART) oraz inne metody (trening mentalny, metoda błyskawicznej motywacji) do prowadzenia współpracy ze swoimi podopiecznymi.
Autor Programu Świadomego Odżywiania skierowanego do firm i instytucji warsztatu budującego świadomość procesów związanych z nawykami prowadzącymi do zdrowego odżywiania.
Od niedawna również współwłaściciel klubu Crossfitowego aktywnie pracujący nad swoją kondycją, a także licencjonowany instruktor kettlebell prowadzący zajęcia dla dorosłych i dla dzieci.

Wszyscy prelegenci