14:20 - 14:40

Chcesz obniżyć koszty pracy? Zadbaj o zdrowie swojego pracownika.

Funk International Polska Sp. z o.o.

Od ponad 25 lat na rynku lokalnym i ponad 140 lat w skali globalnej zapewniamy naszym Klientom najlepsze rekomendacje w obszarze ubezpieczeń, zarządzania ryzykiem i doradztwa w zakresie rozwiązań emerytalno-inwestycyjnych. Naszym celem jest jak najpełniejsze zrozumienie potrzeb i wartości naszych Klientów – aby zapewnić im optymalne bezpieczeństwo i stabilizację działalności. Jesteśmy dziś silnym partnerem, nie tylko z uwagi na kwalifikacje i doświadczenie – ale także dlatego, że będąc firmą rodzinną w piątej generacji mamy głęboko zakorzenione takie wartości jak odpowiedzialność, długoterminowe myślenie i postępowanie.

Projektujemy i wdrażamy indywidualne rozwiązania z krajowego i zagranicznego rynku ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem zarówno w zakresie analizy funkcjonujących zagrożeń oraz tworzenia nowatorskich programów ubezpieczeniowych, jak i – co równie ważne – skutecznego nadzoru nad dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.

Jako silny i kompetentny partner we wszystkich dziedzinach świadczeń pracowniczych i rozwiązań emerytalno-inwestycyjnych – pomagamy w kompleksowym opracowaniu i wdrożeniu optymalnych strategii emerytalno-inwestycyjnych dla poszczególnych grup pracowniczych, zarówno w zakresie programów rejestrowanych, jak i nierejestrowanych w KNF.

Informacja

  • 8 kwietnia 2019
  • 14:20 - 14:40
  • STREFA WIEDZY

Prelegenci

Kamil Krukowski

Broker ubezpieczeniowy - Key Account Manager, Funk International Polska