13:25 - 13:45

O ile wzrosną koszty opieki medycznej w 2020 r – wnioski z Aon 2019 Global Medical Trend-Report

Jak pokazują najnowsze raporty Aon, zdrowie pracownika staje znaczącym ryzykiem w funkcjonowaniu przedsiębiorstw i generuje realne koszty.
Jak kształtować się będą koszty opieki medycznej w 2020 roku?
Jakie inne wyzwania w tym obszarze czyhają na HR?
Jak radzić sobie z pogarszającym się zdrowiem i starzeniem pracowników?
Zapraszamy na naszą prezentację, podczas której wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania.

Aon Polska jest częścią światowego koncernu Aon plc, wiodącego dostawcy profesjonalnych usług doradztwa i rozwiązań w dziedzinach takich jak zarządzanie ryzykiem, emerytury i zdrowie.

W zakresie wsparcia HR firma wychodzi poza standardowe rozumienie roli brokera ubezpieczeniowego, dostarczając kompleksowych raportów dotyczących benefitów pracowniczych oraz narzędzi do ich obsługi, takich jak Aon Smart Benefits. Poza tym Aon prowadzi międzynarodowe badania na temat emocjonalnego, finansowego i fizycznego wellbeingu, a także wprowadził na rynek narzędzie do precyzyjnego pomiaru wellbeingu w czasie rzeczywistym jakim jest aplikacja Well One.

Dzięki kompleksowemu podejściu Aon wspiera działy HR na każdym etapie opracowywania Systemu Benefitów w przedsiębiorstwie: od analizy potrzeb poprzez dostarczenie usług brokerskich i ofert od dostawców aż po zapewnienie narzędzi administracyjnych i ewaluacji skuteczności benefitów.

Informacja

  • 31 marca 2020
  • 13:25 - 13:45
  • STREFA WIEDZY

Prelegenci

Dorota Raczyńska

Business Development Director w Aon | Ekspert w dziedzinie benefitów pracowniczych